Is there a good place to cram math in Jiangmen? The price is 20-25 per class.
You can also find Wuyi University. At this price, they can teach your children at home. If your child goes to high school, the price may increase, which is not enough. Generally speaking, the students of Wuyi University are not bad. It is easy for students to communicate with your children, as long as you can teach a stable number of students who learn well.